SonuçlandıYapım Alımı

Yapılması İşi

Sonuç Haberi

KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ YAPTIRILACAKTIR BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İ… tarafından açılan "Yapılması İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 03.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi 341.769.431 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 465.676.475 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %73,3 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 5 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
341.769.431 ₺
Yaklaşık Maliyet
465.676.475 ₺
Teklif Sayısı
5 teklif
İhaleyi Açan İdare
KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ YAPTIRILACAKTIR BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
3 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: İstanbul

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ YAPTIRILACAKTIR BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım