Yemek (Pide ve Ayran)
İKN 2026/1286744 numaralı kamu ihalesini Zübeyde Omurca kazandı — sözleşme bedeli 4.450.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Zübeyde Omurca
- Sözleşme Bedeli
- 4.450.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.250.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR DERİNCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kocaeli
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Zübeyde Omurca firmasının geçmiş ihale kazanımları, YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR DERİNCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
4984 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Çaybaşı • 423.640 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1644750
Şeker ve Malzeme Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 3.400.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1311103
ve Devrekani Kantarlarında Şeker Pancarı Alımı ve Gönderme İşleri)
Kastamonu Tuğra İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 23.700.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1315009
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 89 Gün 65771 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Ordu Çaybaşı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü • 5.590.535 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1644736
Kocaeli İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma İşi
Taşgün Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 407.069 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1318133
Kırsal Bölgelere Toplu Taşıma Hizmeti Alım İşi
Ulaşımpark Ulaştırma Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi • 154.569.059 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1486618
Tanıtım Filmleri, Sosyal Medya İçerik Üretimi ve Dijital Ajans
Olio Studios Reklam Film Prodüksiyon ve Ticaret Limited Şirketi • 3.244.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355549
Optik Alt Yapı Donanımları Alımı
4M Bilişim Teknolojileri Bilgi İşlem İletişim ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.585.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1202725
Sokak Hayvanları İçin Mama ve Medikal Malzeme Alımı İşi
Işık Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal Ticaret Limited Şirketi • 9.749.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1298708
Hizmeti Alımı
Seyranlar Turizm Taşımacılık Gıda Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.968.400 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1386368
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kocaeli merkezli firmalarda.
Albapak Ambalaj San. ve Tic A.Ş.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Kocaeli • aynı şehir
Kocaeli merkezli Albapak Ambalaj, endüstriyel paketleme ve ambalaj çözümlerinde yüksek kalite standartlarıyla ulusal pazara hizmet vermektedir.
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Kocaeli • aynı şehir
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri, Kocaeli'de sağlık ve kurumsal tesislere catering, temizlik, çamaşırhane ve lojistik hizmetleri sunar.
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Kocaeli • aynı şehir
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti., Kocaeli'de tarım ve hayvancılık ekipmanları alanında uluslararası standartlarla hizmet veren köklü bir kuruluştur.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
Tedarikçi misiniz? Zübeyde Omurca gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol