Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
İKN 2026/1273540 numaralı kamu ihalesini Rıza Özer kazandı — sözleşme bedeli 2.745.000 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Rıza Özer
- Sözleşme Bedeli
- 2.745.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.045.277 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Aydın
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Aydın filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Rıza Özer firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Binası - Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet Hastanesi)
Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 362.894.411 ₺ • 9 teklif • İKN 2025/842918
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Dekoratif Direkler ve Solar Aydınlatma Armatürleri Alım İşi
Işın Daylight Aydınlatma Pazarlama İmalat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 20.915.751 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444776
Aydın Kuşadası-Söke İçme Suyu Sarıçay Barajı ENH Deplasesi
Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 367.842.189 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1340094
Aydın İli Nazilli İlçesi Fen Lisesi Güçlendirme ve Onarım İşi
Çeviker Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 38.817.443 ₺ • 24 teklif • İKN 2026/1118842
Aydın İlinde Son İhale Sonuçları
Dekantör
Haus Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 22.200.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/871467
Alım Yeri Bakım Onarım Yapım İşi
Murat Üzülmez • 48.994.533 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1208224
Torbalı Şehit Kadir Altuntaş Cumhuriyet Ortaokulu Onarımı
Geçit İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.049.000 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1198583
İlçelerinin Ücretsiz Ders Kitapları Dağıtım Hizmet Alım İşi
Ayşen Özcan • 1.190.485 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341607
1 Yıllık Kalorifer Kömürü, Soba Kömürü, Odun ve Fuel Oil Alımı
Duru Petrolcülük Asfalt Depolama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.486.400 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1137817
Bulunan Resmi ve Özel Okulların 932458 Adet Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi
Ayşen Özcan • 1.016.379 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1375778
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Aydın merkezli firmalarda.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? Rıza Özer gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol