Muhtelif Gıda Malzemeleri
İKN 2026/1266168 numaralı kamu ihalesini Yasin Savukduran kazandı — sözleşme bedeli 3.278.375 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yasin Savukduran
- Sözleşme Bedeli
- 3.278.375 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 21.673.846 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SOSYAL TESİSLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %10 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 71 ihalenin tipik sözleşme aralığının %10 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yasin Savukduran firmasının geçmiş ihale kazanımları, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SOSYAL TESİSLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmeti Alımı
Hamdi Restorant Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 70.088 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1640199
Yemek Alımı İşi
İşletmesi • 5.038.290 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1638653
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
Merkezi Müdrlüğünün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Kader Uysal • 4.261.477 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1271377
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Kuruluşların 2026 Yılı 2 Aylık (Eylül-Ekim) Aylık Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Şirketi • 2.181.702 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1508839-3
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Microsoft Kampüs Lisans Kiralama İşi
Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi • 3.695.475 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345595
2026 Yılı Veri Merkezi Hizmeti Alımı
İSTTELKOM İstanbul Elektronik Haberleşme ve Altyapı Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.183.925 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1258509
Veri Girişi ve Numuneci Hizmet Alımı
Şark Hava Kargo Turizm Taşımacılık Gıda Limited Şirketi • 5.183.988 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1561968
Hizmeti Alımı
Gama Görüntüleme ve Tedavi Hizmetleri Anonim Şirketi • 22.024.120 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1156850
Köy ve Köyaltı Yerleşim Yerlerinde İkamet Eden İlköğretim Öğrencileri Taşıma Hizmeti Alımı
Cem Öğrenci ve Personel Taşımacılığı İnşaat Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.400.060 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1286669
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Yasin Savukduran gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol