Streç ve Galoşmatik Malzemeleri
İKN 2026/1265909 numaralı kamu ihalesini Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.267.500 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.267.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.157.014 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BARDAKLAR, STREÇ VE GALOŞMATİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR HALK EKMEK LOGOLU AMBALAJ ÜRÜNLERİ, KARTON BARDAKLAR, STREÇ VE GALOŞMATİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ İKTİSADİ VE SOSYAL TESİS İŞLETMESİ
- Şehir
- Gaziantep
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Gaziantep filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BARDAKLAR, STREÇ VE GALOŞMATİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR HALK EKMEK LOGOLU AMBALAJ ÜRÜNLERİ, KARTON BARDAKLAR, STREÇ VE GALOŞMATİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ İKTİSADİ VE SOSYAL TESİS İŞLETMESİ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kırtasiye Malzemesi Mal Alım İşi
Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.274.430 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1515403
53 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Mustafa Seyhan • 2.542.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1018691
Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı, 90 Kısım, 90 Kalem
Mustafa Seyhan • 1.231.460 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1287178
Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı ile Orijinal Toner Mal Alım İşi
Kardağ Kardeşler Dağıtım Kırtasiye Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.807.992 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1266906
3 Kısım Kırtasiye, Baskı ve Toner Malzemeleri Mal Alım İşi
Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi • 559.470 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1133939
Kuruluşlarımızın 2026 Yılı İçin 1 Yıllık Kırtasiye/Toner Malzemesi Alımı İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.343.195 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1007493
Gaziantep İlinde Son İhale Sonuçları
36 Aylık Puan Karşılığı Merkezi Laboratuvar Hizmet Alımı İhalesi
SRT Medikal Sağlık Ticaret Limited Şirketi • 301.219.872 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/836082
43 Adet (42 Adedi Sürücülü) Muhtelif Araçların Kiralanması
Giray Turizm Petrol Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi • 39.696.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1489625
2 Adet Sürücüsüz Hizmet Aracı Kiralama İşi (Akaryakıt Hariç)
Giray Turizm Petrol Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi • 779.940 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1501376
Doldur Boşalt İstasyonu
Kasataş Kasa Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.825.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1317714
Yaş Sebze ve Meyve Alımı
Yılsa İç ve Dış Ticaret Gıda Sanayi Limited Şirketi • 25.657.500 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/963912
Fotokopi Makinası Alımı
Gaziantep Asteknik Dijital Ofis Makinaları Dış Ticaret Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.474.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1376478
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Gaziantep merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Tedarikçi misiniz? Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol