Beslenme Paketi İçin Gıda Maddeleri
İKN 2026/1264356 numaralı kamu ihalesini PE-PA Pehlivanlar Otomotiv ve Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 7.379.190 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- PE-PA Pehlivanlar Otomotiv ve Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 7.379.190 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.208.018 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Aydın
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Aydın filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
PE-PA Pehlivanlar Otomotiv ve Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
4984 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Çaybaşı • 423.640 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1644750
Şeker ve Malzeme Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 3.400.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1311103
ve Devrekani Kantarlarında Şeker Pancarı Alımı ve Gönderme İşleri)
Kastamonu Tuğra İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 23.700.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1315009
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
Yemek (Pide ve Ayran)
Zübeyde Omurca • 4.450.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1286744
Aydın İlinde Son İhale Sonuçları
Uygulama Yapım İşi
Ahmet Türkmen • 5.481.900 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1348177
2026-2027 Eğiti Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 188 Nolu Özefe Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 699.879 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1367876
Merkezi Okullarda Bulunan 9 Özel Eğitim Sınıfına Taşınması İhalesi İşi
Koçarlı Birlik Taşımacılık Petrol Ürünleri Turizm Gıda Maddeler Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 730.944 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1277839
181 İş Günü 19 Araçla 3 Taşıma Merkezi Okula Taşınması
Koçarlı Birlik Taşımacılık Petrol Ürünleri Turizm Gıda Maddeler Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.701.400 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1296871
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılında 15 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okul Müdürlüğüne 181 İş Günü Taşınması İşi
Beytullah Balcı • 389.150 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1354633
1 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Anıl Akkentli • 244.350 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1255781
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Aydın merkezli firmalarda.
SAHA TARIM ÜRÜN. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Aydın • aynı şehir
SAHA TARIM ÜRÜN. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
ERAYDIN TARIM ÜRÜNLERİ PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Aydın • aynı şehir
ERAYDIN TARIM ÜRÜNLERİ PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
DERENPAK OFSET AMB. SAN. VE TİC. AŞ.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Aydın • aynı şehir
DERENPAK OFSET AMB. SAN. VE TİC. AŞ. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? PE-PA Pehlivanlar Otomotiv ve Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol