Tanzim, Elektrik ve Makine Mühendisliği Projeleri Yapımı
İKN 2026/1254112 numaralı kamu ihalesini Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.690.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.690.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.738.362 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ 75 YIL İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ TEŞHİR TANZİM, ELEKTRİK VE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ PROJELERİ YAPIMI KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Trabzon
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Trabzon filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %45 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %45 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ 75 YIL İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ TEŞHİR TANZİM, ELEKTRİK VE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ PROJELERİ YAPIMI KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
Nazif Denk • 4.336.444 ₺ • 23 teklif • İKN 2026/1258928
Aydınlatma Direği Elektrik Direği Malzemeleri Alım İşi
ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 58.499.268 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1445931
Körfez Belediyesi Elektrik Malzemeleri Alım İşi
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.842.999 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1290470
Elektrikli Çit Ünitesi
ACR Solar Elektronik Eşyaları Üretimi Yenilenebilir Enerji Kaynakları Makina İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 948.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1380056
Trabzon İlinde Son İhale Sonuçları
Köğek Barınağı
Aydın İnşaat-Aslan Aydın • 1.969.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1328868
Sağlık Hizmetleri İstasyonu Yapım İşi
Muhtar İnşaat Turizm Temizlik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Özdemiray Enerji Taahhüt Turizm İşsağlığı Güvenliği İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 18.680.000 ₺ • 17 teklif • İKN 2026/1293606
Tüp Bebek Ünitesi İçin 19 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.494.415 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1090582
İnşaatı Yapım İşi
Rıdvan Yılmaz 5K İnşaat • 2.364.803 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1395093
İnşaatı Yapım İşi
Rıdvan Yılmaz 5K İnşaat • 18.413.490 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1343243
Yağ Alımı İşi
Seymen Petrol İnşaat Turizm Nakliyat ve Madencilik Ticaret Limited Şirketi • 10.004.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1327780
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Trabzon merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol