Eğitim Taşıma İşi
İKN 2026/1249390 numaralı kamu ihalesini Evin 1 Yapı Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.966.666 ₺, 13 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Evin 1 Yapı Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.966.666 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.317.206 ₺
- Teklif Sayısı
- 13 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MURADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Evin 1 Yapı Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MURADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Van İlinde Son İhale Sonuçları
Alsancak Gar ve Basmane Gar Jeneratör Tesisi Yapılması
Mustafa Çıtak • 10.940.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1011542
İnşaatı
Ayhan İzci, Baran Kanat İş Ortaklığı • 75.190.325 ₺ • 47 teklif • İKN 2026/1041494
Grobeton - Çevre Duvarı İlave Yapım İşi
Musa Harhar • 11.270.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1536665
Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 12.217.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230878
2026/002
Tamara Tur Turizm Organizasyon Eğitim ve Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 9.364.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1510108
2026-2027 Eğtim Öğretim Yılı 56 Kalem Gıda Malzemesi Alımı
Özkamur Gıda Tekstil İnşaat Temizlik ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.110.250 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1332982
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol