Temel Eğitim Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı
İKN 2026/1236892 numaralı kamu ihalesini Ardam Özel Eğitim Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.799.793 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ardam Özel Eğitim Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.799.793 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.767.346 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ardam Özel Eğitim Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
8 Kişi ile 11 Ay 29 Günlük
Foça İnsan Kaynakları İnşaat Ticaret Anonim Şirketi • 5.029.723 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1320303
Bıyokımya Hızmet Alımı
MED-KİM Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 230.192.495 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/763589
Manisa Akhisar Çanakçı Mahallesi İstinat Duvarı İşi
Mustafa Tugay Işık • 1.433.770 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1269340
2026 Kitap Dağıtım Hizmet Alımı
İnançlar Turizm Taşımacılık Temizlik İnşaat Gıda Mimarlık Araç Kiralama Araç Alım Satım Aracılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.241.984 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1432083
5 Araç ile 181 İş Günü Taşınması ve 5 Rehber Personelin 253 Gün Çalıştırılması İşi
Serkan Demirözü • 3.243.699 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1264502
8 Hat (8 Araç 8 Rehber Personel) ile 14/09/2026 - 25/06/2027 Tarihleri Arasında 181 İş Günü Taşınması İşi
Bahtiyar Taşımacılık Otomotiv Ticaret Limited Şirketi • 5.988.510 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1265136
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol