3 Kalem E5000 Lokomotif Dişli Kutusu Parçaları
İKN 2026/1234182 numaralı kamu ihalesini Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 49.261 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 49.261 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.610.618 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SATIN ALINACAKTIR 3 KALEM E5000 LOKOMOTİF DİŞLİ KUTUSU PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SATIN ALINACAKTIR 3 KALEM E5000 LOKOMOTİF DİŞLİ KUTUSU PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 4.980.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1104246
Yazıcı Parçaları Mal Alımı
Gama Büro Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.178.904 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1272588
EH Yükleyici Yedekleri
Alba Grup Makina İmalat Limited Şirketi • 377.900 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1100353
Çöp Konteyneri Yedek Parçaları
ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 958.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1422348
Makine Ekipman ve Yedek Parça
Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Tekirdağ Şubesi • 9.320.672 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1221212
Algılama Sisteminin PLC Yedek Malzemeleri
NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 277.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1043558
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Tedarikçi misiniz? Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol