Jeneratör Alımı
İKN 2026/1224899 numaralı kamu ihalesini Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 6.420.830 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 6.420.830 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.243.845 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- JENERATÖR SATIN ALINACAKTIR TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, JENERATÖR SATIN ALINACAKTIR TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Ziyaretçi Merkezi Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik Projesi Hizmet Alım İşi
Şirketi • 3.245.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2023/1310483
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
Veren Ambulansların ve Jeneratörlerin 2017 Yılı İhtiyacı İçin 151000 Litre Motorin Alımı
Aybastı Petrol Ürünl Turz Taş İnş Oto Enerji Tic Ltd Şti • 63.580 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/511356
500 kVa Jeneratör Alım İşi
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.705.045 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1105102
Kamera Sistemi Kurulumu Mal Alımı
Node Elektronik Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi • 2.708.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1420361
Mal Alımı (Yaka Kamerası)
İrfan Dursun • 12.034.800 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1467833
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Alım İşi
BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi • 835.391.200 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1201723
Toprak İşleri, Sanat Yapıları ve Üstyapı (BSK) Yapılması İşi
Kırtur Turizm İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Uğursun Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 1.214.301.353 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1389000
Susuzlaştırılması ve Bertaraf Hizmeti (3 Etap)
Atlas Maden Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.918.000.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1140357
Çağrı Merkezi Hizmet Alımı
Global Bilgi Pazarlama Danışmanlık ve Çağrı Servisi Hizmetleri Anonim Şirketi • 8.184.346 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1277066
Sistemi Tüplerin Hidrostatik Test ve Dolum İşi Hizmet Alımı
Sensor Endüstri Sistemleri Elektronik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 13.950.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1051389
SMS ve OTP SMS
Vodafone Net İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi • 1.386.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265403
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol