Kullanılmak Üzere 750000 kg Ekmeklik Buğday Unu Mal Alım İşidir
İKN 2026/1219062 numaralı kamu ihalesini Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 14.085.000 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 14.085.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 17.752.500 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 3 AY 90 GÜN SÜRE İLE KAYTUR EKMEK FIRINI FABRİKASINDA KULLANILMAK ÜZERE 750000 KG EKMEKLİK BUĞDAY UNU MAL ALIM İŞİDİR KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAY-TUR KAYSERİ TURİZM EĞİTİM KÜLTÜR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 3 AY 90 GÜN SÜRE İLE KAYTUR EKMEK FIRINI FABRİKASINDA KULLANILMAK ÜZERE 750000 KG EKMEKLİK BUĞDAY UNU MAL ALIM İŞİDİR KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAY-TUR KAYSERİ TURİZM EĞİTİM KÜLTÜR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Saksılı Meyve Fidanı Alımı
Sınırlı Sorumlu Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi • 1.508.225 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1263556
24 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
Genç Numanoğlu İnşaat Turizm Nakliyat Tarım ve Hayvancılık Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 639.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2025/1523222
Sebze-Meyve Alımı İhalesi İşi 1
Osman Ayyıldız • 279.315 ₺ • 2 teklif • İKN 2020/454398
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Yemek Hizmeti Alımı
Yetimoğulları Gıda Temizlik ve Hizmet Alımı Ticaret Limited Şirketi • 2.673.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1312275
1000 Öğün Yemek Hazırlama, Taşıma, Dağıtım ve Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı
Simav Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Simav Şubesi • 2.465.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1491747
Ücretli Öğretmen & Malzeme Dahil Yemek Hazirlama ve Dağıtımı
DBS Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Emlak Oto Kiralama Yemekçilik Temizlik Organizasyon Ticaret Limited Şirketi • 1.812.246 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1262160
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol