SonuçlandıMal Alımı

Akaryakıt Mal Alım İşi

Sonuç Haberi

AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETL… tarafından açılan "Akaryakıt Mal Alım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 02.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticare… 916.665.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 979.950.400 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %93,5 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 3 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme Bedeli
916.665.800 ₺
Yaklaşık Maliyet
979.950.400 ₺
Teklif Sayısı
3 teklif
İhaleyi Açan İdare
AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
İhale Türü
Mal
Sonuç İlan Bülteni
2 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale AlarmEnerji ve Enerji Ekipmanları / Kahramanmaraş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Enerji ve Enerji Ekipmanları · Kahramanmaraş

Yüksek Marj SinyaliEnerji ve Enerji Ekipmanları · Kahramanmaraş

Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %872 üzerinde

Yaklaşık maliyet
979.950.400 TL
Bant alt (Q1)
15.940.000 TL
Medyan
39.980.830 TL
Bant üst (Q3)
100.827.534 TL

Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 4 ihalenin tipik sözleşme aralığının %872 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.

Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Enerji ve Enerji Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları

Tedarikçi Eşleştirme

Enerji ve Enerji Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kahramanmaraş merkezli firmalarda.

Tedarikçi misiniz? Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım