Süt ve Süt Ürünleri
İKN 2026/1208481 numaralı kamu ihalesini Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 6.575.700 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 6.575.700 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.781.547 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKSEKİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Konya
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %37 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 11 ihalenin tipik sözleşme aralığının %37 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKSEKİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Konya İlinde Son İhale Sonuçları
Ders Kitabı, Çalışma Kitabı Öğretmen Kılavuz Kitabı Tasnifi, Dağıtımı ve Diğer Taşıma Hizmeti Alım İşi
Keleş Kitap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.090.490 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1454595
Taşıma Merkezi Okullara 54 Hat 61 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İbrahim Yıldırım • 316.750 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1283272
Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 17 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Güvenç • 503.542 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1313699
Koagulant, Polielektrolit ve Sodyüm Klorür
Salp Kimya ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 12.513.770 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1375256
8 Kalem Koli
Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.657.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1474119
SÜ Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü Onarım
Akçatı İnşaat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 4.386.820 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1332537
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Konya merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol