Öğrenci Odaları Yangına Dayanıklı Kapı Değişimi
İKN 2026/1206822 numaralı kamu ihalesini Malik Keskin kazandı — sözleşme bedeli 19.430.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Malik Keskin
- Sözleşme Bedeli
- 19.430.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 20.214.375 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Düzce
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Düzce filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Malik Keskin firmasının geçmiş ihale kazanımları, ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
İstasyonunda Kurulacak Olan Yangın Pompa Grubu Hizmet Alımı İşi
Çınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 1.420.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1431411
Akıllı Belediye Otomasyon Sistemi
CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.212.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2025/1049950
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
2 Kısım Soğuk Su Sayacı ve Test Masası Mal Alım İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 14.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1298973
Vagonları İçin Spmd Elektronik Kontrol Cihazı Alımı
Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.235.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/910943
Düzce İlinde Son İhale Sonuçları
Personel Hizmet Alımı İşi (1 Aşçı, 1 Garson))
DZC Elmas Ambalaj Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Limited Şirketi • 726.064 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1521723
Hizmet Alımı
Hüseyin Şahin Sığırcı • 3.650.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1284723
Suyu Hattı Yapım İşi
Zeki Yiğitcan Saka • 8.684.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1525193
Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmeti İşi
Münir Demirtaş • 521.560 ₺ • 3 teklif • İKN 2025/1311121
2026 Yılı Spor Tesislerinin Bakım Onarım İşlerinin Yapılması İşi
Nazım Tülek • 1.292.190 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1229379
120 Kalem Avadanlık Elektrik ve Hırdavat Malzemesi Alımı
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 561.641 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1013625
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Düzce merkezli firmalarda.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce • aynı şehir
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Malik Keskin gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol