SonuçlandıMal AlımıDüşük Rekabet

Alım İşi

Sonuç Haberi

ALIŞ-VERİŞ KARTI SATIN ALINACAKTIR İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI TEMİZLİK BAKIM O… tarafından açılan "Alım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 31.08.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi 835.391.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 967.000.000 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %86,3 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 2 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Sözleşme Bedeli
835.391.200 ₺
Yaklaşık Maliyet
967.000.000 ₺
Teklif Sayısı
2 teklif
İhaleyi Açan İdare
ALIŞ-VERİŞ KARTI SATIN ALINACAKTIR İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI TEMİZLİK BAKIM ONARIM ENERJİ GÜVENLİK HİZMETLERİ İLAÇLAMA VE TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Mal
Sonuç İlan Bülteni
31 Ağustos 2026

Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: İstanbul

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALIŞ-VERİŞ KARTI SATIN ALINACAKTIR İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI TEMİZLİK BAKIM ONARIM ENERJİ GÜVENLİK HİZMETLERİ İLAÇLAMA VE TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım