100 Kalem Elektrik Malzemesi Alımı
İKN 2026/1171650 numaralı kamu ihalesini Umel Aydınlatma Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.200.293 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Umel Aydınlatma Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.200.293 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.327.172 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Şanlıurfa
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Şanlıurfa filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Umel Aydınlatma Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
İstasyonunda Kurulacak Olan Yangın Pompa Grubu Hizmet Alımı İşi
Çınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 1.420.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1431411
Akıllı Belediye Otomasyon Sistemi
CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.212.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2025/1049950
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
2 Kısım Soğuk Su Sayacı ve Test Masası Mal Alım İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 14.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1298973
Vagonları İçin Spmd Elektronik Kontrol Cihazı Alımı
Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.235.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/910943
Şanlıurfa İlinde Son İhale Sonuçları
Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Mirhan Tarım Turizm İnşaat Petrol Yurtdış-İçi Nakliye Otomotiv Zirai İlaç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 7.652.680 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1206495
2026-2027 İlkokul-Ortaokul Öğrenci Taşıma Hizmeti
Süleyman Gezici • 5.096.250 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1219604
Personel Servisi Kiralama
Çankaya Bilişim Temizlik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.349.500 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1273449
19 Taşıma Merkezi Okula 51 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Halil Ergün • 1.137.947 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1273539
Briket ve Beton Mezar Kapak Taşı Alım İşi
Beltaş İmar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.085.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1502121
Beton Parke Bakım Onarım ve Yapım İşi
Beltaş İmar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 70.996.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1435297
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Şanlıurfa merkezli firmalarda.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Umel Aydınlatma Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol