Polietilen Naylon Örtü Alımı
İKN 2026/1166502 numaralı kamu ihalesini Sarılar Çuval İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.036.230 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sarılar Çuval İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.036.230 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.231.930 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- POLİETİLEN NAYLON ÖRTÜ SATIN ALINACAKTIR TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POLATLI TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sarılar Çuval İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, POLİETİLEN NAYLON ÖRTÜ SATIN ALINACAKTIR TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POLATLI TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kauçuk Malzeme Alımı
Geka Kauçuk Zemin Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.646.175 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1163199
Poşeti
Zümrüt Kırtasiye Ambalaj Temizlik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.440.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1198451
2026 Yılı Geri Dönüşüm Toplama Poşeti Alımı
Devçak İnşaat Limited Şirketi • 4.999.250 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1150328
PVC Temiz Su Borusu
Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.729.616 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1221048
Muhtelif Parklarda Dökme Kauçuk ve Kare Kauçuk
İbrahim Özbey, Gökdem İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 32.986.274 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1168684
PVC Pis Su Boru ve Ekleme Parçaları Alımı
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 5.382.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1201043
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Sarılar Çuval İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol