(Elektrikli Banliyö Projesi İçin)
İKN 2026/1163860 numaralı kamu ihalesini İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 187.520 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 187.520 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 12.050.984 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SÜRÜCÜ DIŞ KAPI SOL- SÜRÜCÜ DIŞ KAPI SAĞ-SÜRÜCÜ İÇ KAPI(ELEKTRİKLİ BANLİYÖ PROJESİ İÇİN) SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SÜRÜCÜ DIŞ KAPI SOL- SÜRÜCÜ DIŞ KAPI SAĞ-SÜRÜCÜ İÇ KAPI(ELEKTRİKLİ BANLİYÖ PROJESİ İÇİN) SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Alsancak Gar ve Basmane Gar Jeneratör Tesisi Yapılması
Mustafa Çıtak • 10.940.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1011542
Duvarı ve Erkek Öğrenci Pansiyonu Yangın Merdiveni Yapım İşi
Ayşegül Kuloğlu • 4.869.988 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1434559
OBB Hizmet Binası Yangın Söndürme Sistemi Montajlı Mal Alımı
Ormek Proje İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi • 3.345.990 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1438483
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
Nazif Denk • 4.336.444 ₺ • 23 teklif • İKN 2026/1258928
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol