Pano Satın Alınması) 2Kısım
İKN 2026/1152634 numaralı kamu ihalesini Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 8.713.000 ₺, 12 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 8.713.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 12.317.839 ₺
- Teklif Sayısı
- 12 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YERALTISUYU ENERJİ TESİSİ SATIN ALINACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Adana
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Adana filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %147 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 18 ihalenin tipik sözleşme aralığının %147 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YERALTISUYU ENERJİ TESİSİ SATIN ALINACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Döşeme İmalatlarının Yapım İşi ve Rektörlük Binası Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Yenilenmesi İşi
Gürsoy İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 610.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/953961
Su Sayaçları Alımı İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 58.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208858
Güvenlik Kamera Sistemleri Malzeme Alımı
Mehmet Aslan • 765.210 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1278226
Kandıra Bölgesi Otopark Otomasyon ve Plaka Tanıma Sistemleri
Kuzgun Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.248.700 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1660747
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
İstasyonunda Kurulacak Olan Yangın Pompa Grubu Hizmet Alımı İşi
Çınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 1.420.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1431411
Adana İlinde Son İhale Sonuçları
Kadirli Öğretmenevi ve 3 Okulun Onarım İşi
Erhanoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 7.497.777 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1542828
Döşeme ve Taş Duvar Yapım İşi
Karaisalı İnşaat Taahhüt Petrol Ürünleri Kafeterya Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.928.020 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1451319
Öğrencisinin 7 Taşıma Merkezi Okula 12 Hat 16 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Gökhan Anar • 1.502.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1258211
Merkezlerinin İhtiyacı Olan 12 Aylık Diş Protez Hizmet Alımı
İnci Çok Amaçlı Diş Protez Laboratuvarı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Bekir Dönmez İş Ortaklığı • 21.919.800 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1004739
Personeline Verilecek "2026 Yılı Kışlık Kıyafet Mal Alımı" İşi
Çağdaş Nakış Konfeksiyon Tekstil İş Kıyafetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 996.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1333900
Soğuk İçecek Alımı
Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi • 3.014.200 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1399385
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Adana merkezli firmalarda.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol