Soğuk Sandviç, Meyve Suyu ve Su Alımı ve Dağıtımı Hizmet Alımı
İKN 2026/1147942 numaralı kamu ihalesini Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.245.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.245.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.330.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI KAPSAMINDA SOĞUK SANDVİÇ, MEYVE SUYU VE SU ALIMI VE DAĞITIMI HİZMET ALIMI KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kocaeli
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI KAPSAMINDA SOĞUK SANDVİÇ, MEYVE SUYU VE SU ALIMI VE DAĞITIMI HİZMET ALIMI KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
Kocaeli İlinde Son İhale Sonuçları
Total Parenteral Nütrisyon (TPN) Hazırlama Hizmet Alımı
Su Grup Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 7.380.346 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1120707
Hizmeti
Saka Soft Bilişim Limited Şirketi • 3.235.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1418821
11 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat 24 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi Ihalesi
Peytur İnşaat Turizm Gıda Peyzaj Makine Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 306.795 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1304246
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Malzeme Alımı İşi
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 6.492.715 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1183344
Kullanılmak Üzere Profil, Lama, Köşebent, Boru, Kafes Teli ve Benzeri Malzemeleri Alınması İşi
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 4.157.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1171601
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kocaeli merkezli firmalarda.
Albapak Ambalaj San. ve Tic A.Ş.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Kocaeli • aynı şehir
Kocaeli merkezli Albapak Ambalaj, endüstriyel paketleme ve ambalaj çözümlerinde yüksek kalite standartlarıyla ulusal pazara hizmet vermektedir.
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Kocaeli • aynı şehir
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri, Kocaeli'de sağlık ve kurumsal tesislere catering, temizlik, çamaşırhane ve lojistik hizmetleri sunar.
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Kocaeli • aynı şehir
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti., Kocaeli'de tarım ve hayvancılık ekipmanları alanında uluslararası standartlarla hizmet veren köklü bir kuruluştur.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
Tedarikçi misiniz? Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol