SonuçlandıHizmet AlımıDüşük Rekabet

Susuzlaştırılması ve Bertaraf Hizmeti (3 Etap)

Sonuç Haberi

DİP ÇAMURUNUN TEMİZLENMESİ, SUSUZLAŞTIRILMASI VE BERTARAFI HİZMETİ ALINACAKTI… tarafından açılan "Susuzlaştırılması ve Bertaraf Hizmeti (3 Etap)" ihalesinin sonucu ilan edildi. 31.08.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Atlas Maden Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 5.918.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 6.129.625.623 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %96,5 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 1 teklif verildi; süreç tek teklifle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Atlas Maden Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
5.918.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
6.129.625.623 ₺
Teklif Sayısı
1 teklif
İhaleyi Açan İdare
DİP ÇAMURUNUN TEMİZLENMESİ, SUSUZLAŞTIRILMASI VE BERTARAFI HİZMETİ ALINACAKTIR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Hizmet
Sonuç İlan Bülteni
31 Ağustos 2026

Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: İstanbul

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Atlas Maden Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, DİP ÇAMURUNUN TEMİZLENMESİ, SUSUZLAŞTIRILMASI VE BERTARAFI HİZMETİ ALINACAKTIR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım