Şaşal Su Fabrikası İçin Shrink Makinesi Yedek Parça Alımı
İKN 2026/1137293 numaralı kamu ihalesini Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 395.977 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 395.977 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 395.977 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İZDOĞA İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUNMASI İYİLEŞTİRİLMESİ MÜŞAVİRLİK VE PROJE HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, İZDOĞA İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUNMASI İYİLEŞTİRİLMESİ MÜŞAVİRLİK VE PROJE HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Basınçlı Boru Hatları İçin Esnek Boru Bağlantı Parçaları Temini
Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi • 78.380.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1046344
İçin Akü ve Yedek Parça Alımı
Hakan Yazıcı • 3.235.915 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1306661
40 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça
Sarılar Kardan Makina Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.490.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1135090
Düktil Ek Parça Alımı
Samsun Makina Sanayi Anonim Şirketi • 5.696.972 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1259275
Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 4.980.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1104246
Yazıcı Parçaları Mal Alımı
Gama Büro Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.178.904 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1272588
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Tedarikçi misiniz? Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol