5 Kalem Meyve Alımı
İKN 2026/1115526 numaralı kamu ihalesini MAY SAN Toplu Yemek Personel Temizlik Hizmetleri İnşaat Gıda Sebze ve Meyve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.491.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- MAY SAN Toplu Yemek Personel Temizlik Hizmetleri İnşaat Gıda Sebze ve Meyve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.491.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.564.990 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %9 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 20 ihalenin tipik sözleşme aralığının %9 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
MAY SAN Toplu Yemek Personel Temizlik Hizmetleri İnşaat Gıda Sebze ve Meyve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Poşetleme ve Harmanlama İşi
Akbir Yemek Hayvancılık İnşaat Kırtasiye Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.088.324 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1440634
4 Ay Süreli Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Hizmet Alımı
Abisena Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi • 2.368.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1349934
Okullara 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı 1250521 Adet Ücretsiz Ders Kitaplarının Dağıtım İşi
Ardam Özel Eğitim Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.613.172 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1489577
Sistemleri Teknik Donanım ve Diğer İhtiyaçlarının Karşılanması Hizmet Alımı
Telemedya Prodüksiyon Reklam Halkla İlişkiler Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 3.330.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1482243
Atıksu Arıtma Tesisi Proje Hazırlama ve Yapımı
Hamit Hatip • 26.640.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1237590
Ekipleri İçin Malzeme ve Ekipman Alımı
ARF Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.710.122 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1243573
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? MAY SAN Toplu Yemek Personel Temizlik Hizmetleri İnşaat Gıda Sebze ve Meyve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol