SonuçlandıYapım Alımı

Hizmet Binası Yapım İşi

Sonuç Haberi

VERİ MERKEZİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ ZİRAAT TEKNOLOJİ AŞ ZİRAAT FİNANS GRUBU … tarafından açılan "Hizmet Binası Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 22.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi 3.777.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 4.353.993.940 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %86,7 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 4 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
3.777.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
4.353.993.940 ₺
Teklif Sayısı
4 teklif
İhaleyi Açan İdare
VERİ MERKEZİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ ZİRAAT TEKNOLOJİ AŞ ZİRAAT FİNANS GRUBU ANKARA VERİ MERKEZİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ ZİRAAT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Ankara
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
22 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (22 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Ankara

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, VERİ MERKEZİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ ZİRAAT TEKNOLOJİ AŞ ZİRAAT FİNANS GRUBU ANKARA VERİ MERKEZİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ ZİRAAT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım