Bağlı Temel Eğitim Okullarında Kullanılmak Üzere Kırtasiye Mal Alım İşi
İKN 2026/1094984 numaralı kamu ihalesini Doğu Teknoloji Kırtasiye Gıda İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.836.975 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Doğu Teknoloji Kırtasiye Gıda İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.836.975 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.205.447 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KIRTASİYE MAL ALIM İŞİ YAKUTİYE, PALANDÖKEN VE AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI TEMEL EĞİTİM OKULLARINDA KULLANILMAK ÜZERE KIRTASİYE MAL ALIM İŞİ ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Erzurum
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Erzurum filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Doğu Teknoloji Kırtasiye Gıda İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KIRTASİYE MAL ALIM İŞİ YAKUTİYE, PALANDÖKEN VE AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI TEMEL EĞİTİM OKULLARINDA KULLANILMAK ÜZERE KIRTASİYE MAL ALIM İŞİ ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kırtasiye Destek Paketi
Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 487.725 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1292369
Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı
Murat Gençay • 645.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1363355
Kuruluşlarının 2026 Mali Yılı Kırtasiye Ürünleri Alımı
Ofis 2000 Kırtasiye, Kağıt, Büro Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.098.897 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1174343
12 Kalem Kırtasiye Malzemesi
Akif Çetintürk • 77.382 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1362119
Müdürlükleri İçin Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı
Arya Grup Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1260419
Muhtelif Kırtasiye ve Spor Malzemeleri Mal Alım İşi
Ahmet İbiş • 3.218.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1443501
Erzurum İlinde Son İhale Sonuçları
Arhavi'deki 11 Adet Okulun Doğalgaz Dönüşüm İşi
Engin Yıldırım • 13.437.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1333640
579 Öğrencinin 14 Taşıma Merkezi Okula 48 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşımalı Eğitim İşi
Neşat Koç • 477.388 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1230156
Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşi
Ziyattin Keleş • 269.690 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1250788
Yerleşim Birimlerindeki 25 Orta Öğretim Öğrencisinin 1 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat ile 181 Gün Taşınması İşi
Hayati Durak • 271.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1478857
Dış Ortam Tam Renkli LED Ekran Sistemi
Stargrup Teknoloji İnşaat Taahhüt Elektrik Malzemeleri Reklam Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 448.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1399660
ve Onarım İşi
Savaş Akdağ • 1.523.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1480159
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Erzurum merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Doğu Teknoloji Kırtasiye Gıda İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol