SonuçlandıHizmet Alımı

Depolama Tesislerine Taşınması ve Aktarma İstasyonlarının İşletilmesi Hizmet Alımı

Sonuç Haberi

KATI ATIK TAŞIMA VE AKTARMA İSTASYONLARININ İŞLETİLMESİ HİZMETİ ALINACAKTIR M… tarafından açılan "Depolama Tesislerine Taşınması ve Aktarma İstasyonlarının İşletilmesi Hizmet Alımı" ihalesinin sonucu ilan edildi. 01.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Çevtem Temizlik İnşaat Nakliye Turizm Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret L… 1.026.958.599 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 1.252.833.122 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %81,9 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 6 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Çevtem Temizlik İnşaat Nakliye Turizm Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme Bedeli
1.026.958.599 ₺
Yaklaşık Maliyet
1.252.833.122 ₺
Teklif Sayısı
6 teklif
İhaleyi Açan İdare
KATI ATIK TAŞIMA VE AKTARMA İSTASYONLARININ İŞLETİLMESİ HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Hizmet
Sonuç İlan Bülteni
1 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale AlarmBilişim ve Yazılım Teknolojileri / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Bilişim ve Yazılım Teknolojileri · İstanbul

Yüksek Marj SinyaliBilişim ve Yazılım Teknolojileri · İstanbul

Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %10389 üzerinde

Yaklaşık maliyet
1.252.833.122 TL
Bant alt (Q1)
2.266.988 TL
Medyan
4.598.100 TL
Bant üst (Q3)
11.944.503 TL

Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 57 ihalenin tipik sözleşme aralığının %10389 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.

Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Çevtem Temizlik İnşaat Nakliye Turizm Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KATI ATIK TAŞIMA VE AKTARMA İSTASYONLARININ İŞLETİLMESİ HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları

Tedarikçi Eşleştirme

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.

Tedarikçi misiniz? Çevtem Temizlik İnşaat Nakliye Turizm Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım