Üzere 630 kVa Gücünde Trafo Merkezi Alınması ve Kurulması İşi
İKN 2026/1093326 numaralı kamu ihalesini Enofer Enerji Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.698.700 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Enofer Enerji Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.698.700 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.404.953 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KULLANILMAK ÜZERE 630 KVA GÜCÜNDE TRAFO MERKEZİ ALINMASI VE KURULMASI İŞİ ESENLER BELEDİYESİ CEMİL MERİÇ KÜTÜPHANESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 630 KVA GÜCÜNDE TRAFO MERKEZİ ALINMASI VE KURULMASI İŞİ ESENLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Enofer Enerji Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KULLANILMAK ÜZERE 630 KVA GÜCÜNDE TRAFO MERKEZİ ALINMASI VE KURULMASI İŞİ ESENLER BELEDİYESİ CEMİL MERİÇ KÜTÜPHANESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 630 KVA GÜCÜNDE TRAFO MERKEZİ ALINMASI VE KURULMASI İŞİ ESENLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
8 Adet Alçak Gerilim Elektrik Motoru Alımı
Halıcı Endüstri Teknolojileri Anonim Şirketi • 31.511 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1170011
Onarım İşi,Ürünlü İlkokulu Bakım Onarım İşi ve Mehmet Zelzele Fen Lisesi Trafo Odası Yangın Söndürme Sistemi Yapım İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 3.020.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1294117
Müzahir Sille Spor Salonu Yangın Tadilatları ve Bakım Onarım İşi
ATLY Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.869.220 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1460308
Yangın Kapılarının Değişimi ve Genel Onarım İşi
Maba Grup İnşaat Makine Elektrik Elektronik Metal Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 25.317.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1459750
Islak Zemin ve Elektrik Onarımı
MOT Tedarik Endüstriyel Mutfak İnşaat Temizlik Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.478.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1151043
Binası, Makine Metal Atölyesi ve Elektrik Atölye Binası Yapım İşi
Suryol İnşaat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 275.400.000 ₺ • 26 teklif • İKN 2026/295505
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Puan Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 28.277.283 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/942849
12 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Gelişim Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 9.156.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317604
Cephe Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşi
Zafran Mühendislik Yapı İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.375.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1301150
Heyelan Alanları Rehabilitasyonu İnşaatı (1)
Özka İnşaat Anonim Şirketi • 598.492.252 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/507959
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
SAP S/4 Hana Sistemleri Destek Hizmeti Alımı
MDS AP Tech Yazılım Ürünleri ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 28.520.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/797118
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Enofer Enerji Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol