Oyun Grupları ve Yedek Parçaları Temini Mal Alım İşi
İKN 2026/1090456 numaralı kamu ihalesini Pukka Park İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.340.900 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Pukka Park İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.340.900 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.287.763 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR OYUN GRUPLARI VE YEDEK PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR ÇOBANLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Ankara
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Pukka Park İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR OYUN GRUPLARI VE YEDEK PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR ÇOBANLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Duodenoskop,Bronoskop Cihazları) Periyodik Bakım Onarım (Parça Dahil) Hizmeti
Eküp Teknoloji Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.591.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317805
PTS ve CCTV Sistemlerinin 30/06/2027 Tarihine Kadar Teknik Şartnamesi ve Ekleri Doğrultusunda Parçasız Bakım ve Onarımı İşi
AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.860.061 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1320383
40 Kalem Oto Elektrik Birimi Yedek Parça Alımı
Fuat Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 59.400 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/970509
RMT4 Araçları Klıma Sıstemı Yedek Parçaları Mal Alımı
İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 78.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460849
2026 Yılı 3 Kalem Yedek Parça Alımı
Bilkomed Tıbbi Sistemler Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 758.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1321414
2026 Yılı Mobilya, Tamirat İçin Yedek Parça ve Mobilya Malzeme
Bolu Hasçelik Mobilya Dekorasyon Orman Ürünleri İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 22.470.455 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1250254
Ankara İlinde Son İhale Sonuçları
Olmak Üzere Bir Adet Okulun Çatı Onarım İşi
Serhat Güven • 3.088.888 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1396908
Ayaş İlçesi İlhanköy Mahallesi Sentetik Futbol Sahası Yapım İşi
Olimpiyat Sport Spor Sentetik Çim Halı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.919.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1414264
İçme Suyu İnşaatı Yapım İşi
Ceze Yapı Anonim Şirketi • 333.267.268 ₺ • 9 teklif • İKN 2025/1750620
120 Ahır Yapım İşi Eksik/Kusurlu İmalatların Nam ve Hesabına Yaptırılması İşi
Ömer Oygen • 7.440.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1435960
Kaplama Yapım İşi
Erkan Altaş • 12.599.425 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1389242
Onarım ve Tadilat İşi
Aura Grup Dizayn Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 9.908.708 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1327199
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ankara merkezli firmalarda.
AKPINAR CİVATA TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
İstanbul'un civata ve bağlantı elemanı uzmanı. DIN 933, ISO 4014, ASTM A325 uyumlu 10.000+ SKU. Karaköy · Ümraniye · Pendik şubeleri. Aynı gün teslimat.
Cer Döküm ve Makina San. ve Tic. A.Ş.
Döküm • Ankara • aynı şehir
Yüksek hassasiyetli demir-çelik döküm ve makina imalatında Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisi. ISO 9001 kalite güvencesiyle otomotiv, enerji ve savunma sektörlerine hizmet.
AKSOY SERT METAL DÖVME
Dövme ve Preslenmiş Metal • Ankara • aynı şehir
İstanbul Bayrampaşa'da sert metal dövme kalıpları, civata-vida-perçin kalıpları ve bağlantı elemanı çözümleri üretimi.
ALCAST METAL SAN. VE TİC. A.Ş.
Döküm • Ankara • aynı şehir
Bursa NOSAB'da 2005'ten beri yüksek basınçlı alüminyum döküm; otomotiv ve endüstriyel sektörlere ISO kalitesinde üretim.
Alcap Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Kalıp • Ankara • aynı şehir
Plastik, metal ve alüminyum içecek kapağı üretiminde 20+ ülkeye ihracat yapan Ankara merkezli lider B2B ambalaj firması.
KESSAN METAL
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
Ankara Kahramankazan'da 12-30 kW lazer, 13m plazma kesim ve abkant büküm hizmetleri sunan profesyonel metal işleme firması. 1.400 m² üretim alanı.
Tedarikçi misiniz? Pukka Park İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol