Yazıcılar İçin Toner ve Yedek Parça Alımı
İKN 2026/1076038 numaralı kamu ihalesini Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.555.700 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.555.700 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.239.100 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- TONER VE YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Bilişim ve Yazılım Teknolojileri / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, TONER VE YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Bilgisayarlı Tomoğrafi Çekim ve Raporlama Hizmet Alımı
Fizikomer Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi • 2.859.058 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1582422
Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri Yazılımı Hizmet Alımı
Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı • 500.668 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1575882
Kişisel Koruyucu Donanım
Safeworks İş Güvenliği Teknolojileri Limited Şirketi • 6.463.920 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1014262
80 Adet Masaüstü Bilgisayar ve 40 Adet LED Monitör
Zemin Bilgisayar Yazılım Tanıtım İletişim Medikal Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.709.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1358068
Optik Alt Yapı Donanımları Alımı
4M Bilişim Teknolojileri Bilgi İşlem İletişim ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.585.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1202725
Konferans Salonu Donanım Malzemesi
Seyfi Yalçın • 407.250 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1171100
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBilişim ve Yazılım Teknolojileri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
Ercontec Kablo Tek.San.Tic.Ltd.Şti.
Kablo Üretimi • Erzincan
Ercontec Kablo Tek.San.Tic.Ltd.Şti. — Erzincan TDİ (Besi) üye firması
KLAS KABLO SAN. VE TİC. A.Ş.
Kablo Üretimi • Ankara
Ankara Sincan ALCI OSB'de faaliyet gösteren KLAS KABLO, endüstriyel kablo üretimi ve ticareti alanında hizmet vermektedir.
Tedarikçi misiniz? Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol