SonuçlandıYapım Alımı

Muhtelif Kesimlerinde Üstyapı İyileştirmesi ve Büyük Onarım İşi

Sonuç Haberi

ONARIM İŞİ ANADOLU OTOYOLUNUN ABANT KAVŞAĞI - 1 BÖLGE HUDUDU ARASINDAKİ MUHTE… tarafından açılan "Muhtelif Kesimlerinde Üstyapı İyileştirmesi ve Büyük Onarım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 22.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Akser Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi 1.479.834.250 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 1.772.268.309 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %83,4 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 6 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Akser Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme Bedeli
1.479.834.250 ₺
Yaklaşık Maliyet
1.772.268.309 ₺
Teklif Sayısı
6 teklif
İhaleyi Açan İdare
ONARIM İŞİ ANADOLU OTOYOLUNUN ABANT KAVŞAĞI - 1 BÖLGE HUDUDU ARASINDAKİ MUHTELİF KESİMLERİNDE ÜSTYAPI İYİLEŞTİRMESİ VE BÜYÜK ONARIM İŞİ KARAYOLLARI 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Batman
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
22 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (22 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Batman

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Akser Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ONARIM İŞİ ANADOLU OTOYOLUNUN ABANT KAVŞAĞI - 1 BÖLGE HUDUDU ARASINDAKİ MUHTELİF KESİMLERİNDE ÜSTYAPI İYİLEŞTİRMESİ VE BÜYÜK ONARIM İŞİ KARAYOLLARI 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım