Dolmuş Sayaçların Montajlı Yenileme İşi
İKN 2026/1057022 numaralı kamu ihalesini Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 235.600.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 235.600.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 400.166.700 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SU SAYACI SATIN ALINACAKTIR TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %1357 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 10 ihalenin tipik sözleşme aralığının %1357 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SU SAYACI SATIN ALINACAKTIR TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Tanzim, Elektrik ve Makine Mühendisliği Projeleri Yapımı
Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 1.690.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1254112
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
Nazif Denk • 4.336.444 ₺ • 23 teklif • İKN 2026/1258928
Aydınlatma Direği Elektrik Direği Malzemeleri Alım İşi
ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 58.499.268 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1445931
Körfez Belediyesi Elektrik Malzemeleri Alım İşi
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.842.999 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1290470
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
8 Kişi ile 11 Ay 29 Günlük
Foça İnsan Kaynakları İnşaat Ticaret Anonim Şirketi • 5.029.723 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1320303
Bıyokımya Hızmet Alımı
MED-KİM Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 230.192.495 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/763589
Manisa Akhisar Çanakçı Mahallesi İstinat Duvarı İşi
Mustafa Tugay Işık • 1.433.770 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1269340
2026 Kitap Dağıtım Hizmet Alımı
İnançlar Turizm Taşımacılık Temizlik İnşaat Gıda Mimarlık Araç Kiralama Araç Alım Satım Aracılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.241.984 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1432083
Temel Eğitim Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı
Ardam Özel Eğitim Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.799.793 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1236892
5 Araç ile 181 İş Günü Taşınması ve 5 Rehber Personelin 253 Gün Çalıştırılması İşi
Serkan Demirözü • 3.243.699 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1264502
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol