Basınçlı Boru Hatları İçin Esnek Boru Bağlantı Parçaları Temini
İKN 2026/1046344 numaralı kamu ihalesini Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 78.380.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 78.380.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 259.143.906 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR BASINÇLI BORU HATLARI İÇİN ESNEK BORU BAĞLANTI PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %1953 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 23 ihalenin tipik sözleşme aralığının %1953 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR BASINÇLI BORU HATLARI İÇİN ESNEK BORU BAĞLANTI PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
İçin Akü ve Yedek Parça Alımı
Hakan Yazıcı • 3.235.915 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1306661
Şaşal Su Fabrikası İçin Shrink Makinesi Yedek Parça Alımı
Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 395.977 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1137293
40 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça
Sarılar Kardan Makina Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.490.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1135090
Düktil Ek Parça Alımı
Samsun Makina Sanayi Anonim Şirketi • 5.696.972 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1259275
Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 4.980.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1104246
Yazıcı Parçaları Mal Alımı
Gama Büro Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.178.904 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1272588
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Yapılması İşi
Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi • 341.769.431 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1294006
(2940 Ada 46 Parsel) İkmal İşi
Serkan Onat • 52.000.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1302191
Üsküdar Çevik Kuvvet Kazan Dairesi Yenilenmesi
Celal Aydın • 6.601.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1432112
2026 Yılı Pendik İlçesi Yer Altı Çöp Konteyner Yapım İşi
Penyapsan Pendik Yapı ve İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 79.936.225 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1294597
Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı
Uğraş Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 18.331.897 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1549976
Boşaltma, İstifleme ve Patlayan Torbaların Yeniden Paketlenmesi İşi
Work Kurumsal Hizmetler ve Organizasyon Limited Şirketi • 1.159.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1420897
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Tedarikçi misiniz? Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol