2026 Yılı 2Altı Aylık Sebze-Meyve Grubu Alımı
İKN 2026/1045915 numaralı kamu ihalesini Karaman Aksoy Gıda Tarım Hayvancılık ve Soğuk Hava Paketleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.491.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Karaman Aksoy Gıda Tarım Hayvancılık ve Soğuk Hava Paketleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.491.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.087.667 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİLİFKE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Karaman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Karaman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Karaman Aksoy Gıda Tarım Hayvancılık ve Soğuk Hava Paketleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİLİFKE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Karaman İlinde Son İhale Sonuçları
252 Öğrencinin 181 İş Günü Taşınması İşi
Halil Tüncer • 497.750 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1311923
TOKİ Anadolu Lisesi Pansiyon Beyaz Et Alımı
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.409.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1326973
34 Kalem Meyve ve Sebze, 12 Kalem Beyaz Et ve Kırmızı Et, 11 Kalem Süt ve Süt Ürünleri
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.124.605 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1310845
Muhtelif Parkların Tadilatı
Alse İnşaat Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.556.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1380928
Köyü Toprak Muhafaza Projesi Sahalarında Yapılacak Olan Tesis Çalışmaları
Nebioğulları Orman İşleri İnşaat Taahhüt ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi • 3.946.774 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1247113
Dağı Erozyon Kontrol Projesi Arazi Hazırlığı İşi
Nebioğulları Orman İşleri İnşaat Taahhüt ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi • 8.527.619 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1270380
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Karaman merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Karaman Aksoy Gıda Tarım Hayvancılık ve Soğuk Hava Paketleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol