90 mm PE100 PN10 HDPE Boru
İKN 2026/1045057 numaralı kamu ihalesini Tokin İnşaat, Güvenlik, Temizlik, Medikal, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 937.500 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Tokin İnşaat, Güvenlik, Temizlik, Medikal, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 937.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.059.356 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- HDPE BORU SATIN ALINACAKTIR ÇAMLIBEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tokat
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Tokat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Tokin İnşaat, Güvenlik, Temizlik, Medikal, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, HDPE BORU SATIN ALINACAKTIR ÇAMLIBEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
8 Kalem Çöp Poşeti
Limited Şirketi • 410.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1555190
Sağlık Evi Bakım Onarımı ve PVC Döşeme Kaplama Yapım İşi
Tokat Yıldızlar İnşaat Hizmet Alımı Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 600.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1222780
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1461208
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/443880
Pendant Altına Polietilen Kaplama Yapılması
Rahim Öner Öztürk • 2.617.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1181451
Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 849.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1215694
Tokat İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Eğitim Kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması Hizmet Alımı İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 549.900 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1101172
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Ayhan Arslan • 4.259.576 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1177144
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma İşi
Tokat Ay Turizm Temizlik İşleri Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.149.350 ₺ • 20 teklif • İKN 2026/1189316
Taşınması Hizmet Alım İşi
Sancar Güleç • 1.879.703 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1191393
Hatip Ortaokulu Öğrencilerini Taşıma İşi
Fatih Aydın • 5.249.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1195051
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tokat merkezli firmalarda.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Tokin İnşaat, Güvenlik, Temizlik, Medikal, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol