Algılama Sisteminin PLC Yedek Malzemeleri
İKN 2026/1043558 numaralı kamu ihalesini NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 277.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 277.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 16.119.465 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 3 GRUP 38 KALEM DE KAZAN KORUMA, BRÜLÖR YÖNETİMİ VE YANGIN ALGILAMA SİSTEMİNİN PLC YEDEK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ELEKTRİK ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AFŞİN-ELBİSTAN B TERMİK SANTRALI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 3 GRUP 38 KALEM DE KAZAN KORUMA, BRÜLÖR YÖNETİMİ VE YANGIN ALGILAMA SİSTEMİNİN PLC YEDEK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ELEKTRİK ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AFŞİN-ELBİSTAN B TERMİK SANTRALI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Çöp Konteyneri Yedek Parçaları
ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 958.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1422348
Makine Ekipman ve Yedek Parça
Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Tekirdağ Şubesi • 9.320.672 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1221212
4 Kısım 607 Kalem Yedek Parça Malzeme Alımı
Nisa El Aletleri Teknik Hırdavat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 10.448.908 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1324826
Alan Spor Aletleri, Köpek Eğitim Parkuru ve Yedek Parça Alım İşi
Polfisan Kent Mobilyaları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.965.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/761911
Parça Temini
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.498.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1304994
Çadır ve Yedek Parça, El Aletleri, Yapı Malzemesi)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.648.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/944762
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol