2026 Yılı 2 Dönem Gıda Ürünleri Alımı İşi
İKN 2026/1041015 numaralı kamu ihalesini Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 89.682.405 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 89.682.405 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 92.112.118 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR DARICA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kocaeli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR DARICA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmeti Alımı
Hamdi Restorant Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 70.088 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1640199
Yemek Alımı İşi
İşletmesi • 5.038.290 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1638653
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
Merkezi Müdrlüğünün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Kader Uysal • 4.261.477 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1271377
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Kuruluşların 2026 Yılı 2 Aylık (Eylül-Ekim) Aylık Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Şirketi • 2.181.702 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1508839-3
Kocaeli İlinde Son İhale Sonuçları
2025 Yılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmet Alımı
Asrö OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Ticaret Limited Şirketi • 2.958.200 ₺ • 15 teklif • İKN 2024/1584686
Ortaöğretim Öğrencilerine Malzemeli Öğle Yemeği Hizmeti Alımı İşi
Referans Yemek Hizmetleri Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.611.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1376051
Hizmeti Alımı
Seyranlar Turizm Taşımacılık Gıda Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.968.400 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1386368
Atıksu Arıtma Tesisi Dalgıç Pompa Mal Alımı İşi
TÜRBOSAN Türbomakinalar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 3.948.270 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1235158
Kullanılmak Üzere Boya Alım İşi
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 3.989.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1317502
Çöp Konteyneri Yedek Parçaları
ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 958.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1422348
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kocaeli merkezli firmalarda.
Albapak Ambalaj San. ve Tic A.Ş.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Kocaeli • aynı şehir
Kocaeli merkezli Albapak Ambalaj, endüstriyel paketleme ve ambalaj çözümlerinde yüksek kalite standartlarıyla ulusal pazara hizmet vermektedir.
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Kocaeli • aynı şehir
Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri, Kocaeli'de sağlık ve kurumsal tesislere catering, temizlik, çamaşırhane ve lojistik hizmetleri sunar.
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Kocaeli • aynı şehir
AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti., Kocaeli'de tarım ve hayvancılık ekipmanları alanında uluslararası standartlarla hizmet veren köklü bir kuruluştur.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
Tedarikçi misiniz? Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol