Bitlis Hizan İlçesi Ortaöğretim Okulları Genel Onarım İşleri-1
İKN 2026/1036389 numaralı kamu ihalesini İnta Madencilik İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.722.013 ₺, 14 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İnta Madencilik İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.722.013 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.717.845 ₺
- Teklif Sayısı
- 14 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR BİTLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bitlis
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Bitlis filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İnta Madencilik İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR BİTLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Bitlis İlinde Son İhale Sonuçları
Park ve Mezarlıklarda Bakım Onarım İşi
Ahmet Şems Nasır Rener Yapı • 16.013.014 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1327797
Betonarme Menfez Yapım İşi
Erdoğmuş Nakliyat İnşaat Kereste Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.999.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1342533
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Gömme Derz Yapım İşi
Arasakay İnşaat Nakliye Temizlik Madencilik Gıda Turizm Elektrik Medikal Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.403.100 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1497771
Tatvan Gar Binası Erişilebilirlik Yapım İşi
Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.824.088 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1181301
Toplamda 175 Günlüğüne Kullanılacak Olan 2 Adet Şoförsüz, Yakıtlı Kiralık Araç
Amatlar Gıda Nakliyat Yakıt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.285.375 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1298754
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol