Ekmeklik Un
İKN 2026/1022128 numaralı kamu ihalesini Yükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.233.920 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.233.920 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.078.400 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- EKMEKLİK UN SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ELMALI T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Yozgat
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Yozgat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %25 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 11 ihalenin tipik sözleşme aralığının %25 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, EKMEKLİK UN SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ELMALI T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Yozgat İlinde Son İhale Sonuçları
Uygun Hale Getirilmesi İşi
Ahmet Külci • 6.993.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1015826
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Taşıma İşi
Löman Akkan • 262.450 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1519494
Eğitim Taşıma İşi
Hüseyin Temizyürek • 745.786 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1319082
Sedan Binek Otomobil Alımı
Hasan Canlı • 2.480.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1439314
Dönüşümü İşi
Fatih Yılgın • 1.154.100 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1371155
Ekmeklik Un Alımı
Yükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi • 4.118.400 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1326859
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Yozgat merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Yükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol