Çöp Poşeti Mal Alım İşi
İKN 2026/1015922 numaralı kamu ihalesini Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 969.600 ₺, 11 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 969.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.290.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 11 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÇÖP POŞETİ SATIN ALINACAKTIR FATSA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Trabzon
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Trabzon filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÇÖP POŞETİ SATIN ALINACAKTIR FATSA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
8 Kalem Çöp Poşeti
Limited Şirketi • 410.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1555190
Sağlık Evi Bakım Onarımı ve PVC Döşeme Kaplama Yapım İşi
Tokat Yıldızlar İnşaat Hizmet Alımı Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 600.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1222780
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1461208
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/443880
Pendant Altına Polietilen Kaplama Yapılması
Rahim Öner Öztürk • 2.617.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1181451
Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 849.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1215694
Trabzon İlinde Son İhale Sonuçları
Makine Mühendisliği Bölümü Laboratuvarı Yapım İşi ve Kimya Bölümü Laboratuvarı Havalandırma İşi
Alihan Elmas • 19.089.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1370799
Yukarı Havza Sel Kontrol Projesi Yapım İşi
Hakan Abanoz • 4.169.426 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1243298
Rehber Personelli Taşınması Hizmet Alımı İşi
Davut Bostanoğlu • 684.789 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1336666
Hastanemiz Birimleri İçin 3 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Zirve Medikal İnşaat Turizm Servis Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi • 739.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1142747
İçin Akü ve Yedek Parça Alımı
Hakan Yazıcı • 3.235.915 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1306661
Malzemesi Alımı
Başsu Temizlik Hizmetleri İnşaat Nakliye Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 536.196 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1252362
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Trabzon merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol