Vana ve Yangı Hidrantı Alımı İşi
İKN 2026/1009084 numaralı kamu ihalesini Ata Su Kontrol Sistemleri Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.292.600 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ata Su Kontrol Sistemleri Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.292.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.495.080 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- VANA VE YANGI HİDRANTI SATIN ALINACAKTIR AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bursa
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Bursa filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ata Su Kontrol Sistemleri Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, VANA VE YANGI HİDRANTI SATIN ALINACAKTIR AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Döşeme İmalatlarının Yapım İşi ve Rektörlük Binası Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Yenilenmesi İşi
Gürsoy İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 610.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/953961
Su Sayaçları Alımı İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 58.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208858
Güvenlik Kamera Sistemleri Malzeme Alımı
Mehmet Aslan • 765.210 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1278226
Pano Satın Alınması) 2Kısım
Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.713.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1152634
Kandıra Bölgesi Otopark Otomasyon ve Plaka Tanıma Sistemleri
Kuzgun Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.248.700 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1660747
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
Bursa İlinde Son İhale Sonuçları
Salonu Onarım İşi
Köklü Hafriyat Mühendislik Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.026.019 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1521906
Kavşak Düzenlemeleri İşi
Ahmet Gazepoğlu • 61.290.707 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1129083
Turizm ve Tanıtma Faaliyetleri Hizmet Alımı İşi
Bursa Kültür-Sanat Ürünleri ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi • 47.633.450 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1262805
(13 Kalem) (4 Aylık)
Med'C Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 36.400 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1318822
4x2 Çift Kabin Pick-Up Araç Alımı
Koçaslanlar Motorlu Araçlar Araç Kiralama Petrol Ürünleri Lastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.387.499 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1401570
Alım İşi
Beyce Turizm Taşımacılık Otomotiv Gıda Temizlik İnşaat Taahhüt Trafik Müşavirlik Personel Destek Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 6.767.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1377613
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bursa merkezli firmalarda.
AKKA KALIP ENJEKSİYON PLASTİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Bursa • aynı şehir
Bursa'da plastik enjeksiyon ve kalıp mühendisliği alanında uzman, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine yüksek kaliteli mühendislik çözümleri sunan köklü firma.
AFATOĞULLARI GALVANİZ ÇİNKO KROM VE SERT METAL KAPLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Metal İşleme • Bursa • aynı şehir
Bursa'da galvaniz, çinko, krom ve sert metal kaplama hizmetleri sunan köklü metal yüzey işlem firması.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Ata Su Kontrol Sistemleri Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol