Kuruluşlarımızın 2026 Yılı İçin 1 Yıllık Kırtasiye/Toner Malzemesi Alımı İşi
İKN 2026/1007493 numaralı kamu ihalesini Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.343.195 ₺, 8 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.343.195 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.993.349 ₺
- Teklif Sayısı
- 8 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KIRTASİYE/TONER MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR MARDİN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bingöl
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Bingöl filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KIRTASİYE/TONER MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR MARDİN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Streç ve Galoşmatik Malzemeleri
Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.267.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265909
Kırtasiye Malzemesi Mal Alım İşi
Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.274.430 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1515403
53 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Mustafa Seyhan • 2.542.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1018691
Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı, 90 Kısım, 90 Kalem
Mustafa Seyhan • 1.231.460 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1287178
Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı ile Orijinal Toner Mal Alım İşi
Kardağ Kardeşler Dağıtım Kırtasiye Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.807.992 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1266906
3 Kısım Kırtasiye, Baskı ve Toner Malzemeleri Mal Alım İşi
Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi • 559.470 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1133939
Bingöl İlinde Son İhale Sonuçları
Datça İlçesi Atıksu ve İçme Suyu Bakım Onarım ve Yapım İşi
Medka Mühendislik İnşaat Harita Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 193.000.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1131540
İşi
Süleyman Anik • 41.579.312 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1223897
Malı Beton ile Yol Yapılması İşi
Yusuf Ortak • 4.324.515 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1275888
Tamamlanması
MBU Madencilik Enerji İnşaat Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 8.266.975 ₺ • 40 teklif • İKN 2026/1245257
Güçlendirme, Onarım ve Binanın Ortaokula Dönüşmesi
Sadık Aba • 26.900.000 ₺ • 32 teklif • İKN 2026/1248604
12 Derslikli Akınlar Ortaokulu Yapım İşi
Asis Güner Yapı İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 77.000.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1272571
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bingöl merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Tedarikçi misiniz? Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol