Lisesi Onarımı İşi
İKN 2026/1002616 numaralı kamu ihalesini Hüseyin Kıroğlu kazandı — sözleşme bedeli 3.419.177 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Hüseyin Kıroğlu
- Sözleşme Bedeli
- 3.419.177 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.547.085 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE VE YATIRIM İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırklareli
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Kırklareli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Hüseyin Kıroğlu firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE VE YATIRIM İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Kırklareli İlinde Son İhale Sonuçları
ve Teknik Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu'na 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 427.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335793
Emirgazi Belediyesi Düğün Salonu ve Mutfak Binası
Ramoline Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 42.360.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1316842
Cevizköy Ortaokulu ve Tozaklı İlkokuluna 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 401.450 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1327906
Ortaokul Öğrencisinin 5 Araçla 181 Gün Süreyle Pehlivanköy Atatürk İlkokulu/Ortaokuluna Taşınması İşi
Yusuf İzzettin Soy • 332.135 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1326945
Suyu Sondaj Bağlantısı Yapılması
Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 740.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1385350
1 Rehber Personel ile 181 Gün Süreyle İlçe Merkezine Taşınması İşi
Berk Engin • 844.974 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1348140
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol