24 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
İKN 2026/1000763 numaralı kamu ihalesini Abdulkadir Sıdar kazandı — sözleşme bedeli 2.885.750 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Abdulkadir Sıdar
- Sözleşme Bedeli
- 2.885.750 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.237.583 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kayseri
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kayseri filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %81 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 4 ihalenin tipik sözleşme aralığının %81 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Abdulkadir Sıdar firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
Adil Üstünyer • 1.800.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1412584
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Kayseri İlinde Son İhale Sonuçları
Eğitim Taşıma İhalesi İşi
Seçkin Öğrenci Servis Hizmetleri Gıda Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.160.210 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1455037
Okul ve Kurum Müdürlüklerine Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım Hizmet Alım İşi
Samet Korkmaz • 1.643.344 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1446090
4 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı
Temapol İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 3.599.529 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1575005
Sarıkamış Belediyesi Çöp Konteyneri Alım İşi
1lik Konteyner Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 1.281.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1470171
Havalandırma, Elektrik ve Aydınlatma Sistemlerinin Exproof Sistemlere Dönüştürülmesi İşi
Koluman Otomasyon Dağıtım Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.737.250 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1348013
Kömür Dağıtımı
Kani Gerçek • 2.068.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1276504
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kayseri merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Abdulkadir Sıdar gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol