Binası - Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet Hastanesi)
İKN 2025/842918 numaralı kamu ihalesini Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 362.894.411 ₺, 9 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 362.894.411 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 383.318.683 ₺
- Teklif Sayısı
- 9 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Şırnak
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Şırnak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
Rıza Özer • 2.745.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1273540
Dekoratif Direkler ve Solar Aydınlatma Armatürleri Alım İşi
Işın Daylight Aydınlatma Pazarlama İmalat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 20.915.751 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444776
Aydın Kuşadası-Söke İçme Suyu Sarıçay Barajı ENH Deplasesi
Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 367.842.189 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1340094
Aydın İli Nazilli İlçesi Fen Lisesi Güçlendirme ve Onarım İşi
Çeviker Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 38.817.443 ₺ • 24 teklif • İKN 2026/1118842
Şırnak İlinde Son İhale Sonuçları
Yapım İşi
Cumali Arpas • 7.323.500 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1377727
Malzeme Alımı
ES KON İnşaat Mühendislik Elektrik Enerji Lojistik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.265.450 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1425185
Merkezleri ile Bağlı Genç Ofislerin Eğitim,Sosyal,Kültürel ve Genel Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere 277 Kalem Mal Alım İşi
Bluetravel Turizm Araç Kiralama Dış Ticaret Limited Şirketi • 2.811.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1264718
Yapım İşi
Beste İnşaat Gıda Pazarlama Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.478.044 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1341183
Şırnak Merkez Toptepe Köyü Parke Taşı Yapım İşi
Dise Çevrim Yapı İnşaat Emlak Limited Şirketi • 2.275.700 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1350761
TSE Temelli Kalite Kampüsü Muhtelif Tadilatları Yapım İşi
Ahmet Açar • 34.973.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1229755
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Şırnak merkezli firmalarda.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol