Restorasyon, Statik, Makine ve Elektrik Projeleri ile Çevre Düzenleme Projesinin Yapılması ve Yaklaşık Maliyetlerinin Hazırlanması İşi
İKN 2025/835220 numaralı kamu ihalesini Su Yüklenim İnşaat Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.960.000 ₺, 7 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Su Yüklenim İnşaat Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.960.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.206.080 ₺
- Teklif Sayısı
- 7 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- HAN VE HAMAM’IN RÖLÖVE, RESTİTÜSYON, RESTORASYON, STATİK, MAKİNE VE ELEKTRİK PROJELERİ İLE ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİNİN YAPILMASI VE YAKLAŞIK MALİYETLERİNİN HAZIRLANMASI İŞİ MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Su Yüklenim İnşaat Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, HAN VE HAMAM’IN RÖLÖVE, RESTİTÜSYON, RESTORASYON, STATİK, MAKİNE VE ELEKTRİK PROJELERİ İLE ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİNİN YAPILMASI VE YAKLAŞIK MALİYETLERİNİN HAZIRLANMASI İŞİ MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
İstasyonunda Kurulacak Olan Yangın Pompa Grubu Hizmet Alımı İşi
Çınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 1.420.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1431411
Akıllı Belediye Otomasyon Sistemi
CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.212.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2025/1049950
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
2 Kısım Soğuk Su Sayacı ve Test Masası Mal Alım İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 14.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1298973
Vagonları İçin Spmd Elektronik Kontrol Cihazı Alımı
Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.235.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/910943
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Su Yüklenim İnşaat Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol