SonuçlandıYapım Alımı

Otoyollarında, Bağlantı Yollarında ve Muhtelif Kesimlerdeki Otokorkulukların Yapım, Bakım ve Onarımı Yapılması Yapım İşi

Sonuç Haberi

YOL BARİYER İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5.… tarafından açılan "Otoyollarında, Bağlantı Yollarında ve Muhtelif Kesimlerdeki Otokorkulukların Yapım, Bakım ve Onarımı Yapılması Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 03.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Yakar Galvaniz Metal Yol İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., S… 256.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 300.505.993 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %85,1 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 35 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Yakar Galvaniz Metal Yol İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., Salih Onay Eriş İş Ortaklığı
Sözleşme Bedeli
256.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
300.505.993 ₺
Teklif Sayısı
35 teklif
İhaleyi Açan İdare
YOL BARİYER İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Adana
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
3 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Adana filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Adana

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Yakar Galvaniz Metal Yol İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., Salih Onay Eriş İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, YOL BARİYER İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım