2026 Yılı Şehirler Arası ve Şehir İçi Sevk İş ve İşlemleri
İKN 2025/2338622 numaralı kamu ihalesini Lüleburgaz VİP Tur Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 17.987.500 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Lüleburgaz VİP Tur Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 17.987.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 28.766.167 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GÖÇ İDARESİ BAŞKANLIĞI KIRKLARELİ İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırklareli
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Kırklareli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Lüleburgaz VİP Tur Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GÖÇ İDARESİ BAŞKANLIĞI KIRKLARELİ İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Kırklareli İlinde Son İhale Sonuçları
Bitki ve Peyzaj Malzemesi Alımı
Şeyma Bulduk • 4.898.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1296103
Sulama Hattı ile Vize Çavuşköy ve Pazarlı Köyleri YÜS Sulama Tesisi Bakım Onarım Yapılması İşi
Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.828.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1332969
BKM,BRL, Kademe Binaları Çatı Onarımı, İç ve Dış Cephe Boyanması Yapım İşi
Emir Gıda İnşaat, Sosyal Hizmetler,Turizm Sanayi ve Ticaret Liimited Şirketi • 73.140 ₺ • 4 teklif • İKN 2015/64598
Altı Yerleşim Birimlerindeki 266 İlköğretim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 28 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Arzen Hazal Tatar • 316.750 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1259240
Roll Ekmek Alımı
Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.320.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1335655
ve Teknik Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu'na 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 427.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335793
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol