SonuçlandıYapım Alımı

Lisesi + 200 Kişilik Pansiyon Binası Yapım İşi

Sonuç Haberi

OKUL VE PANSİYON YAPTIRILACAKTIR KAHRAMANMARAŞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON… tarafından açılan "Lisesi + 200 Kişilik Pansiyon Binası Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 16.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi SAR Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 227.817.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 359.210.047 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %63,4 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 26 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
SAR Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
227.817.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
359.210.047 ₺
Teklif Sayısı
26 teklif
İhaleyi Açan İdare
OKUL VE PANSİYON YAPTIRILACAKTIR KAHRAMANMARAŞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
16 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Kahramanmaraş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Kahramanmaraş

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

SAR Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, OKUL VE PANSİYON YAPTIRILACAKTIR KAHRAMANMARAŞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım