Verilecek Yemekte/Ara Öğün/Kumanyada Kullanılmak Üzere Teknik Şartnamede Belirtilen Ürünlerin Alımı
İKN 2025/139097 numaralı kamu ihalesini Memoli Grup Turizm Taşımacılık İnşaat Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.582.490 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Memoli Grup Turizm Taşımacılık İnşaat Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.582.490 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.296.364 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÖĞÜN/KUMANYADA KULLANILMAK ÜZERE TEKNİK ŞARTNAMEDE BELİRTİLEN ÜRÜNLERİN ALIMI SASON İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜCEBAĞ BORSA İSTANBUL YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Batman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Memoli Grup Turizm Taşımacılık İnşaat Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÖĞÜN/KUMANYADA KULLANILMAK ÜZERE TEKNİK ŞARTNAMEDE BELİRTİLEN ÜRÜNLERİN ALIMI SASON İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜCEBAĞ BORSA İSTANBUL YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Saksılı Meyve Fidanı Alımı
Sınırlı Sorumlu Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi • 1.508.225 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1263556
24 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
Genç Numanoğlu İnşaat Turizm Nakliyat Tarım ve Hayvancılık Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 639.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2025/1523222
Sebze-Meyve Alımı İhalesi İşi 1
Osman Ayyıldız • 279.315 ₺ • 2 teklif • İKN 2020/454398
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Yemek Hizmeti Alımı
Yetimoğulları Gıda Temizlik ve Hizmet Alımı Ticaret Limited Şirketi • 2.673.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1312275
1000 Öğün Yemek Hazırlama, Taşıma, Dağıtım ve Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı
Simav Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Simav Şubesi • 2.465.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1491747
Ücretli Öğretmen & Malzeme Dahil Yemek Hazirlama ve Dağıtımı
DBS Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Emlak Oto Kiralama Yemekçilik Temizlik Organizasyon Ticaret Limited Şirketi • 1.812.246 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1262160
Batman İlinde Son İhale Sonuçları
Ortaokulları Öğrenci Taşıma İşi
Memoli Grup Turizm Taşımacılık İnşaat Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.341.104 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1194514
6 Adet Pistonlu Damperli Kamyon ile Taş Nakli Hizmet Alım İşi
ARB Grup Taşımacılık Petrol İnşaat Enerji Tarım Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.120.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1381229
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Demyol Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.603.408 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1280180
İçin Elekaltı, Mıcır Malzeme Nakli ve Ariyet Ocaklarından Stabilize Malzeme Hazırlanması, Yüklenmesi, Nakli ve Figüre Yapım İşi
Bilyol İnşaat Petrol Nakliye Tarım Yol Yapım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 16.762.839 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1322518
Yapım İşi
Abdurrahim Tutak • 2.833.245 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1298332
Yapılması
Xfalt Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 9.772.500 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1292451
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Batman merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Memoli Grup Turizm Taşımacılık İnşaat Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol